Аліса в Задзеркаллі трьома мовами

#978-617-660-236-1
В наличии
Количество страниц: 432
Переводчик:
Иллюстратор: Питер Невелл, Джон Тенниел
ISBN: 978-617-660-236-1
Артикул: 915568
Язык: Украинский, Русский, Английский
Размер:
Переплет: Твердый
Иллюстрации: ч/б
Жанр: Детская литература
Возраст: От 6 лет
Год издания: 2016
220грн
Ваш e-mail:
Ваш телефон:

Чудовий твір «Аліса в Задзеркаллі» англійського письменника Чарльза Лютвика Доджсона, який відомий читачеві під ім'ям Льюїс Керрол, є продовженням історії про пригоди дівчинки Аліси з книги «Аліса в Країні Чудес».

Світ побачив цей твір у 1871 році і відразу ж полюбив нову історію про пригоди вже всім знайомої дівчинки Аліси. Книга цікава як дітям, так і дорослим читачам, її з захопленням можна перечитувати знову і знову, кожного разу відкриваючи для себе нові цікаві моменти захоплюючої історії, смакую кожну сходинку прочитаного. З одного боку книга написана з гумором та іронією, а з іншого наповнена глибоким змістом і висміює людські вади і дурість.

Книга настільки захоплює, що будь-який читач з легкістю приміряє на себе літературні образи, створені геніальним письменником. І говорять шахові фігури, і забавний Шалтай-Болтай вже не здаються чимось неймовірним. Логікою і парадоксами, абсурдом і гумором просякнута історія про нові пригоди Аліси, але всі ці літературні прийоми так гармонійно використані автором, що здаються читачеві чимось неймовірним. 

Представлене видання пропонує читачам чудову книгу про пригоди Аліси у дивовижній країні російською, українською та англійською мовами. 

Запрошуємо Вас відправитися в неймовірні пригоди разом з головною героїнею книги, поринути у світ таємниць, відкриттів та неповторних вражень.

Цікавого Вам подорожі, у добрий шлях.

Автор
Льюис Кэрролл
ISBN
978-617-660-236-1
Издательство
Київський Будинок Книги
Язык
Украинский, Русский, Английский
Размер
84*108/32
Год издания
2016
Серия
Крафт Эволюция
Переплет
Твердый
Артикул
915568
Жанр
Детская литература
Иллюстратор
Питер Невелл, Джон Тенниел
Иллюстрации
ч/б
Возраст
От 6 лет
Количество страниц
432
Переводчик
Ал.Ал. Щербаков, Галина Бушина