» » » Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі

Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі

#978-617-12-2280-9
Нет в наличии
Автор: Чарльз Дахигг
Количество страниц: 432
ISBN: 978-617-12-2280-9
Артикул: 918886
Язык: Украинский
Размер:
Переплет: Твердый
Издательство: Клуб семейного досуга
Иллюстрации: ч/б
Жанр: Бизнес, Психология
Год издания: 2017
190грн
Сделать предзаказ
Ваш e-mail:
Ваш телефон:

• Автор — лауреат Пулітцерівської премії та випускник Гарвардської школи бізнесу
• Книга не залишає ТОП-10 бізнес-книжок на Amazon та The New York Times 

Чому деякі люди за однакових умов досягають більшого, ніж інші, — і щодня, і у великій перспективі? Чарлз Дахіґґ знайшов відповідь на це питання, сформулювавши вісім основних ідей, що дозволяють якнайкраще використати наші енергію, інтелект і час, аби досягти максимального результату, доклавши мінімум зусиль. Команда найуспішнішого діснеївського мультфільму, який ледь не став найбільшим провалом, спеціалісти Google, що шукали секрети ефективності команд, пілоти, які садили літак після того, як майже втратили над ним контроль, чи гравці в покер, єдине рішення яких вело до абсолютної перемоги або ж програшу… Їхній вибір, те, ким вони себе бачили, які цілі ставили, у що вірили і яку команду підбирали — ось те, що перетворило звичайну зайнятість на продуктивність. 

 

 


Книжка охоплює безліч тем із докладними описами й глибоким аналізом, а також у ній представлений широкий спектр тематичних досліджень… із висновками, які стосуються кожного.

The Wall Street JournalЧарлз Дахіґґ — відомий журналіст, випускник Гарвардської школи бізнесу та Єльського коледжу, лауреат Пулітцерівської премії, премії Національної академії наук США. Його світовий бестселер «Сила звички» понад 60 тижнів перебував у топі New York Times та розійшовся накладом 1,5 мільйона примірників 30 мовами. «Кмітливіші, швидші, кращі» — його друга книга, і вже за три тижні після виходу друком у березні 2016 року вона досягла перших місць серед бестселерів New York Times.

Автор
Чарльз Дахигг
ISBN
978-617-12-2280-9
Артикул
918886
Год издания
2017
Жанр
Бизнес, Психология
Издательство
Клуб семейного досуга
Количество страниц
432
Переплет
Твердый
Размер
150x220 мм
Язык
Украинский
Иллюстрации
ч/б
Похожие товары