Лісова пісня

#978-617-660-286-6
В наличии
Автор: Леся Украинка
Количество страниц: 256
Переводчик:
ISBN: 978-617-660-286-6
Язык: Украинский, Английский
Размер:
Переплет: Твердый
Жанр: Классика
Год издания: 2018
180грн
Ваш e-mail:
Ваш телефон:

«Лісова пісня» — драма-феєрія в трьох діях. П'єсу, що стала шедевром української драматургії, написано в 1911 році. Уперше поставлено її на сцені 22 листопада 1918 року в Київському драматичному театрі. Твір є одним із перших прообразів фентезі  в  українській літературі.

Це спеціальне видання присвяченес вітовому релізу повнометражного мультфільму «Мавка. Лісова пісня», запланованому на 2020 рік.

Сюжет мультфільму, що буде зрозумілий широкій аудиторії у всьому світі, водночас містить оригінальність та чарівність української аутентики й подарує глядачам зустріч з новим, досі не знаним світом, який ще не було розкрито у світовій анімації. Дорослих він зацікавить універсальністю своїх тем, а дітей — пригодами та гумором.

Мультфільм створює відома українська студія Animagrad, яка входить до складу кінокомпанії FILM.UA Group.

Оригінальна драма поетеси видається двома мовами в одній книзі — українською та англійською. Права на англійський переклад надала «Мавці» американський режисер та перекладач з українським корінням Вірляна Ткач. Вперше в Україні він вийшов окремою книгою разом з оригіналом Лесі Українки. Переклад було зроблено у співавторстві з американською поетесою Вандою Фіпс, і перекладачі отримали престижну літературну премію National Theatre Translation Fund Award. Вірляна Ткач створила дві адаптації п’єси, які поставила в Нью-Йорку, отримавши найвищі оцінки критиків.

Обкладинка книги виготовлена з ефектом доповненої реальності, і читачі самі можуть оживити магічну руну Мавки за допомогою додатку Mavka AR.

Головною унікальною характеристикою книги є те, що вона створена в партнерстві зі Всесвітнім фондом природи WWF в Україні.

Разом ми розпочали довготермінову екоакцію «Будинок для Рисі»! 

З кожного проданої книги будуть відраховані 5 гривень, які підуть на дослідження популяції євразійської рисі в Поліссі.

Автор
Леся Украинка
ISBN
978-617-660-286-6
Год издания
2018
Жанр
Классика
Издательство
Київський Будинок Книги
Количество страниц
256
Переплет
Твердый
Размер
135x205 мм
Серия
Крафт Эволюция, Мавка. Лесная песня
Язык
Украинский, Английский
Переводчик
Вирляна Ткач
Похожие товары