» » » Маркетинг 4.0. Від традиційного до цифрового

Маркетинг 4.0. Від традиційного до цифрового

#9789669480095
Нет в наличии
Автор: Филип Котлер, Гермаван Катарджая, Иван Сетьяван
Количество страниц: 208
Переводчик:
ISBN: 9789669480095
Артикул: 927709
Язык: Украинский
Размер:
Переплет: Твердый
Издательство: Країна Мрій
Жанр: Бизнес
Год издания: 2018
150грн
Сделать предзаказ
Ваш e-mail:
Ваш телефон:

Кожні кілька років постає яка-небудь "нова" течія маркетингу. Але цього разу досвідчені маркето-логи та маркетологині знають, що змінилися не просто правила гри - змінилися самі клієнти. Через інформаційну перенасиченість покупці не мають змоги присвятити достатньо часу одному бренду - а конкурентів за їхню увагу виникає все більше. "Маркетинг 4.0" містить ґрунтовні та детальні поради, як створити месидж, який почують, як завоювати довіру клієнтів і як схилити їх до поширення позитивної пропаганди про ваш бренд. Філіп Котлер, всесвітньовідомий батько-засновник маркетингу як дисципліни, пропонує досвідченим спеціалістам серйозну розмову про те, якими покупці є зараз та якими вони будуть завтра - у світі, де стрімко зростає взаємо-пов'язаність спільнот та постають нові технології.

Філіп Котлер - всесвітньо відомий гуру маркетингу, член правління "Американської асоціації маркетингу", Заслужений професор міжнародного маркетингу Вищої школи менеджменту Дж. Л. Келлога при Північно-Західному університеті, консультант з питань маркетингової стратегії таких відомих компаній як IBM, General Electric, AT&T, Honeywell, Bank of America, Merck, консультант урядових організацій з питань розвитку національної економіки, автор та співавтор 45 книг з маркетингу та менеджменту, і більше 100 статей для провідних журналів!

ФІліп Котлер зіграв головну роль у формуванні маркетингу як у Америці так і у всьому світі. Він зібрав воєдино і систематизував усі знання про маркетинг, які до цього відносилися до зовсім різних наук. Єдиний автор, хто тричі удостоювався щорічної премії "Alpha Kappa Psi", що присвоюється за найкращу статтю для "Journal of Marketing". Має безліч звань і нагород ?? за видатний внесок в маркетинг. Тепер його ім'я - синонім маркетингу, його нагороди важко перерахувати, його підручники студіюють всі економісти світу!

Батьки Філіпа Котлера родом з України. Вони емігрували до Чикаго у 1917-му, де Філіп Котлер і народився.

ISBN
9789669480095
Артикул
927709
Автор
Филип Котлер, Гермаван Катарджая, Иван Сетьяван
Год издания
2018
Жанр
Бизнес
Издательство
Країна Мрій
Количество страниц
208
Переводчик
Клавдия Куницкая, Алена Замаева
Переплет
Твердый
Размер
145х215 мм
Серия
Бизнес серия
Язык
Украинский
Похожие товары