» » » Приліпи! Ефективність ідей: чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач

Приліпи! Ефективність ідей: чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач

#978-617-12-2279-3
Нет в наличии
Автор: Чип и Дэн Хиз
Количество страниц: 320
Переводчик:
ISBN: 978-617-12-2279-3
Артикул: 918746
Язык: Украинский
Размер:
Переплет: Твердый
Жанр: Бизнес, Психология
Год издания: 2017
153грн
Сделать предзаказ
Ваш e-mail:
Ваш телефон:

• Входить до 100 найкращих бізнес-книжок усіх часів 
• Бестселер The New York Times та Wall Street Journal 

Що підтримує поширення теорій змов, численних міських легенд та міфів? Чому деякі досить безглузді ідеї продовжують існувати, тим часом як безліч хороших задумів приречені на зникнення? У своєму провокаційному та пізнавальному дослідженні брати Хізи з’ясовують, що ж робить ідеї «липкими» і яка формула сприяє їхній успішності. Чи можна, вирахувавши формулу їхнього успіху, створити власну успішну ідею? Історії талановитої вчительки початкової школи, нобелівського лауреата та творців найуспішнішої комерційної реклами навчать, як створювати ефективні ідеї для успішного політичного, комерційного, освітнього чи волонтерського проекту. Ідеї, які сприймуть і запам’ятають надовго!

Брати Хізи (Чіп — професор Вищої школи бізнесу Стенфордського університету, Ден — консультант організації Duke Corporate Education і співзасновник новаторської видавничої компанії Thinkwell) — автори світових бестселерів, що перекладені 30 мовами. Книжка «Приліпи. Ефективність ідей: чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач» стала бестселером New York Times та Wall Street Journal і 24 місяці перебувала в списку бестселерів BusinessWeek. Вона названа книжкою року в кількох рейтингах та обрана однією з 100 найкращих бізнес-книжок усіх часів.

 

Купить книгу Приліпи! Ефективність ідей: чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач  в интернет магазине booker.in.ua

Автор
Чип и Дэн Хиз
ISBN
978-617-12-2279-3
Артикул
918746
Год издания
2017
Жанр
Бизнес, Психология
Издательство
Клуб семейного досуга, Книжный клуб "Клуб семейного досуга"
Количество страниц
320
Переплет
Твердый
Размер
150x220 мм
Язык
Украинский
Переводчик
Ирина Грипа
Похожие товары