» » » Скетчбук Vernet 1773

Скетчбук Vernet 1773

#924571
Нет в наличии
Количество страниц: 80
Артикул: 924571
Размер:
Переплет: Мягкий
Издательство: MANUSCRIPT
Жанр: Хобби и Досуг
Год издания: 2017
113грн
Сделать предзаказ
Ваш e-mail:
Ваш телефон:

Скетчбук MANUSCRIPT «VERNET 1773» ІЗ СЕРІЇ «SCAPE»

Перший в Україні Скетчбук з відкритим переплетом. На обкладинку поміщена картина «Пейзаж на заході» відомого французького художника Клода Жозефа Верне, який належав династії художників Vernet.

Першим учителем для нього був його батько Антуан Верне, а пізніше сімейну справу продовжили син і внук. Художник вніс незаперечний внесок в історію образотворчого мистецтва Франції, чим справив великий вплив на розвиток пейзажного живопису в Європі.

В основному художник писав картини з морськими мотивами - романтичні бурі, сонячні заходи й місячні ночі. Не виняток і представлена ??на Скетчбук картина «A Landscape at Sunset». «Пейзаж на заході» показує порт, залитий світлом вечірнього сонця. Художник передав атмосферу повного спокою і глибокої тиші. Картина наповнена деталями, наприклад: рибалка, зігнувшись, безтурботно закидає вудочку або дві жінки, обнявшись, ведуть дружню бесіду. Панорама спокійного плину життя перед настанням ночі.

80 кремових нелінованих сторінок відмінно підійдуть для лайнерів, олівців і ручок. Скетчбук ідеально розкривається на 180 градусів і не закривається довільно завдяки відкритому переплетові. Якісна прошивка і проклейка дозволяють витримувати навіть екстремальні навантаження, а захисне покриття обкладинки продовжить термін придатності вашого Скетчбуку. У комплекті йде вкладиш з ліновкою в клітинку і в лінійку для зручності написання і побудови графіків, таблиць, точних моделей і т.д.

Скетчбук Manuscript служить як прекрасним робочим інструментом для художників, дизайнерів, програмістів, менеджерів, так і модним аксесуаром, здатним надихнути на творчі подвиги.

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ ВЕЧІРНІМ СВОКОЄМ РАЗОМ З МАНУСКРИПТ!

Купить книгу Скетчбук Vernet 1773 в интернет магазине booker.in.ua

Год издания
2017
Артикул
924571
Жанр
Хобби и Досуг
Издательство
MANUSCRIPT
Количество страниц
80
Переплет
Мягкий
Размер
14.8x21x1cm, А5
Серия
Sketchbook. Скетчбук
Похожие товары