» » » У полум'ї. 7 кроків до найяскравішого життя

У полум'ї. 7 кроків до найяскравішого життя

#978-617-7279-37-1
Нет в наличии
Автор: Джон О'Лири
Переводчик:
ISBN: 978-617-7279-37-1
Артикул: 916042
Язык: Русский
Размер:
Переплет: Интегральный
Издательство: Наш Формат
Год издания: 2016
156грн
Сделать предзаказ
Ваш e-mail:
Ваш телефон:

Історія Джона О'Лірі — це історія натхнення. І вона починається з того фатального дня, колидев’ятирічний  хлопчик вирішив побавитися з вогнем. З тих пір його життю судилося змінитися назавжди.

Пройшовши крізь вогонь та біль, п’ять місяців в лікарні та нестерпну реабілітацію, автор продовжує жити надзвичайно натхненним життям і надихає своїм прикладом читачів. Коли його питають, чи пройшов би він тим же шляхом, якби у нього була можливість виправити ту жахливу помилку, він відповідає рішучим «Так». Здивовані? Але автор щиро вірить у те, що саме та страшна пожежа зробила його тією людиною, якою він є сьогодні.

Джон О'Лірі написав книгу «У полум'ї. 7 кроків до найяскравішого життя» щоб довести - тяжкі випробовуваня можуть і будуть стояти на шляху, але варто виборювати своє право на гідне існування.

Вона навчить вас відкритості світові, впевненості, прощенню, а також прийняття власних проблем та недоліків. Які б негаразди не спіткали вас у житті, Джон О'Лірі вірить, що це може піти вам на користь. І він змушує повірити у це і вас.

Українською мовою книга «У полум'ї. 7 кроків до найяскравішого життя» виходить у видавництві «Наш Формат» - одного з найпатріотичніших видавництв України. Текст написаний легко, динамічно та з дивовижним оптимізмом.

Якщо вам до душі історії успіху та боротьби з долею, такі як «Життя без обмежень» Ніка Вуйнича, то варто купити книгу «У полум'ї. 7 кроків до найяскравішого життя» - вона вас не розчарує!

Автор
Джон О'Лири
Язык
Русский
Артикул
916042
Год издания
2016
Издательство
Наш Формат
Переплет
Интегральный
Размер
145х215 мм
Переводчик
Ольга Синица
ISBN
978-617-7279-37-1
Похожие товары