Вечера на хуторе близ Диканьки

#978-966 500-358-8
Нет в наличии
Автор: Николай Гоголь
Количество страниц: 224
Иллюстратор: Илья Исупов
ISBN: 978-966 500-358-8
Артикул: 307248
Язык: Русский
Размер:
Переплет: Мягкий
Издательство: Основи
Иллюстрации: Цветные
Жанр: Современная проза
Возраст: От 9 до 12 лет, Подросткам
Год издания: 2014
123грн
Сделать предзаказ
Ваш e-mail:
Ваш телефон:

Один із найвідоміших українських художників, представник Нової хвилі, створив 25 ілюстрацій до визначного твору Миколи Гоголя. Збірка творів Миколи Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки» видавництва «Основи» побачить світ у День святого Миколая, 19 грудня.

«Бувають проекти, у яких ми спершу обираємо літературний твір, а потім ілюстратора, а є такі, в яких ми підбираємо твір під художника,— говорить видавець Анна Копилова. — Саме так сталося у випадку з Іллєю Ісуповим. Його характерний стиль ми вирішили поєднати з містичними історіями Миколи Гоголя».

Ілля Ісупов— представник художньої династії Ісупових, працює у стилі контемпорарі арт. Його іронічні роботи легко впізнавані.

«Моя улюблена повість в усій книзі — це «Ніч перед Різдвом»,— каже Ісупов. — Історія, кіно, свято — багато чого переплелося в ній і робить її живописною. Мій улюблений герой — чорт. Він найбільш неоднозначний персонаж цієї книги».

Робота над виданням тривала півроку, з них три місяці знадобилося Іллі на створення ілюстрацій.

«У 2014-му виповнюється 185 років з того дня, як Микола Гоголь почав писати «Вечори на хуторі біля Диканьки,— розповідає Анна Копилова. — Всі ми читали Гоголя, коли вчилися у школі, але іноді його твори потрібно переосмислювати. Зараз саме такий час».

Книга вийде мовою оригіналу. Нагадаємо, що збірка складається з восьми оповідань: «Сорочинський ярмарок», «Вечір напередодні Івана Купала», «Майська ніч, або Утоплена», «Пропала грамота», «Ніч перед Різдвом», «Страшна помста», «Іван Федорович Шпонька і його тітонька» та «Зачароване місце».

 

Купить книгу Вечера на хуторе близ Диканьки в интернет магазине booker.in.ua

ISBN
978-966 500-358-8
Издательство
Основи
Год издания
2014
Язык
Русский
Возраст
От 9 до 12 лет, Подросткам
Размер
165х235 мм
Переплет
Мягкий
Иллюстратор
Илья Исупов
Автор
Николай Гоголь
Артикул
307248
Жанр
Современная проза
Количество страниц
224
Иллюстрации
Цветные
Похожие товары