Капітал у XXI столітті

#978-617-7279-52-4
Нет в наличии
Автор: Томас Пикетти
Переводчик:
ISBN: 978-617-7279-52-4
Язык: Украинский
Размер:
Переплет: Твердый, Суперобложка
Издательство: Наш Формат
Год издания: 2016
406грн
Сделать предзаказ
Ваш e-mail:
Ваш телефон:

Книгу «Капітал у XXI столітті» французького економіста Тома Пікетті названо книгою року за версією Financial Times, бестселером New York Times, а у світі продано уже понад два мільйони примірників.

Тематика книги

Економіка, фінанси, політика, бізнес, розвиток, капітал, нерівність, суспільство.

Про книгу

Кому буде належати світ наприкінці XXI століття? Якими є механізми накопичення і перерозподілу багатства у світі? Чи мав рацію Карл Маркс, обіцяючи «неминучу загибель» капіталізму? На ці та інші запитання автор шукає відповіді у книзі. Пікетті жодним чином не претендує на беззаперечність своїх ідей. На прикладі Європи і США він розглядає концепції розвитку капіталу від ХVІІІ століття й до сьогодні. Усі свої ідеї підкріплює розрахунками, елементарними та усім зрозумілими формулами, навіть прикладами з класичного та сучасного мистецтва.

Для кого книга

Книга буде корисною підприємцям, економістам, держчиновникам, а також усім, кому цікаво зрозуміти причини економічної нерівності, яка, безумовно, є і в українському суспільстві.

Чому ця книга

Пікетті не просто вивчає закони, здатні впливати на збільшення прірви між найбагатшими і найбіднішими, - він пропонує власні радикальні методи зупинення цієї «нескінченної спіралі». І це саме те, що сьогодні може знадобитися Україні. Питання, які піднімає автор, зрозумілі читачеві, не знайомому з економічною абеткою.

ISBN
978-617-7279-52-4
Автор
Томас Пикетти
Год издания
2016
Издательство
Наш Формат
Переводчик
Наталия Палий
Переплет
Твердый, Суперобложка
Размер
170х240 мм
Язык
Украинский
Похожие товары