Світ тварин

#9789669761064
Нет в наличии
Автор: Рут Мартин
Количество страниц: 18
Переводчик:
Иллюстратор: Аллан Сандерс
ISBN: 9789669761064
Язык: Украинский
Размер:
Переплет: Твердый
Издательство: #книголав
Иллюстрации: Цветные
Жанр: Детская литература, Природа и Животные
Возраст: От 3 до 5 лет, От 6 до 8 лет
Год издания: 2017
362грн
Сделать предзаказ
Ваш e-mail:
Ваш телефон:

Це друга книга з серії «Маленькі дослідники», до якої також входять «Моє дивовижне тіло», «Транспорт» та «Космічний Світ».

Видавництво #книголав представляє читачам «Маленьких дослідників» – інтерактивну публіцистичну серію для малих допитливих всезнайок. У книжці – понад 30 «віконець-відгорталок». Зазираючи під них, дітлахи дізнаються багато нового й цікавого про різних тварин, про їхні улюблені справи та ласощі, а також про середовища, в яких вони живуть.

«Це вже наша друга книжка-відгорталка з серії «Маленькі дослідники», і я досі не можу вирішити, яка з цих книжок цікавіша, – розповідає співзасновниця #книголав Світлана Павелецька. – Тепер моя дитина хоч серед ночі може розповісти – чим ласують ведмеді, де ночують пінгвіни та як виховують своє потомство мавпи».

На сторінках цієї книжки читачі знайдуть безліч цікавинок: про тварин-рекордсменів, їхні особливості та незвичайні вміння, про домашніх улюбленців і про диких звірів, які живуть у дуже різних умовах, про живих істот, що населяють найглибші частини океану, і навіть про рідкісні види тварин, яких треба оберігати. Окрім картонних віконець-відгорталок, що надають книжці ігрового формату, тут міститься багато яскравих ілюстрацій та зрозумілих для малюків пояснень. Усе це в простій і доступній формі допоможе доповнити словниковий запас ваших діток новими важливими поняттями.

Купить книгу Світ тварин  в интернет магазине booker.in.ua 

Автор
Рут Мартин
ISBN
9789669761064
Возраст
От 3 до 5 лет, От 6 до 8 лет
Год издания
2017
Жанр
Детская литература, Природа и Животные
Издательство
#книголав
Иллюстрации
Цветные
Иллюстратор
Аллан Сандерс
Количество страниц
18
Переводчик
Лесь Белей
Переплет
Твердый
Размер
200x220 мм
Серия
Дитяча полиця, Маленькие исследователи
Язык
Украинский
Похожие товары