» » » Змінюється все. Капіталізм проти клімату

Змінюється все. Капіталізм проти клімату

#978-617-7279-30-2
Нет в наличии
Автор: Наоми Кляйн
Переводчик:
ISBN: 978-617-7279-30-2
Язык: Украинский
Размер:
Переплет: Твердый
Издательство: Наш Формат
Год издания: 2016
224грн
Сделать предзаказ
Ваш e-mail:
Ваш телефон:

Книга канадської журналістки Наомі Кляйн стала не лише абсолютним бестселером, а й увійшла до сотні найважливіших книжок 2014-го року за версією New York Times. «Змінюється все» – переможець премії Hilary Weston Writers’ Trust у жанрі нон-фікшн. На сьогодні існує документальний фільм з однойменною назвою, знятий за книгою.

Тематика книги

Економіка, нон-фікшн, політика, кліматичні зміни, природа, журналістське розслідування.

Про книгу

Ця книга не про те, що знають усі. У ній Наомі Кляйн - авторка трьох світових бестселерів - майстерно аналізує те, як великі корпорації та ідеологія вільного ринку блокують і без того непевні спроби боротися з кліматичними змінами. Більше того, Кляйн викриває та відверто критикує багатьох наших так званих рятівників - великі організації «зелених», які автор пов'язує з нафтовими компаніями; мільярдерів типу Річарда Бренсона, які, за її словами, більше обіцяють, ніж роблять.

Для кого книга

Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться політикою, економікою, екологією, майбутнім нашої планети та сучасною наукою.

Чому ця книга

У цій книзі ви не знайдете жодних повчань і не почуєте голосу моралізаторства. На основі різних думок, культурологічних досліджень та журналістських розслідувань авторка шукає - і знаходить - спосіб вирішити проблеми кліматичних змін та пояснює те, як з нею пов’язана економічна система.

Можете забути усе, що ви коли-небудь чули про кліматичні зміни. Ця книга «змінить усе», зокрема і ваше уявлення про них.

Автор
Наоми Кляйн
ISBN
978-617-7279-30-2
Год издания
2016
Переводчик
Дмитрий Кожедуб
Издательство
Наш Формат
Переплет
Твердый
Размер
145х215 мм
Язык
Украинский
Похожие товары